7 Mart 2011 Pazartesi

Yasaklanma ve Kınama...

BLOGUMA DOKUNMA!

İnsan önce kendini bilmeli.. Önce hatayı kendinde aramalı. Attığı her adımda acaba bu hareketim nerelere dokunur, birilerinin hakkına girermiyim demeli..

Birilerinin bir servet değerinde telif ödediği, onun dışında milyonlarca aboneninde bu yatırıma karşılık yine para ödeyerek kendi paylarına düşeni aldığı, yani bu kadar çok kişinin hakkı varken babasının malı gibi yayın yapan bir takım densizlerin yüzünden bu ve benzeri bir çok emekçinin bloguna erişim engellenmiş durumda..

Zaten toprak altında haspel kader yaşayan iletişim ağlarımızın bir veya birkaç siteyi engelleme telknolojisinden bir haber oluşu da cabası..

Ee birde blogger'in bağıra bağıra "Şikayet et" butonuna tıklanmasına ve hak aranmasına rağmen kayıtsız kalışı..

vs vs vs..

Bu yazıyı yazmamak için çok dirensemde içimdeki haykırışı daha fazla susturamadım.

Sayfalarımıza girmeye her çalıştığımızda sanki +18 siteler gibi ya da kaçakçılık yapan siteler gibi, ya da hakaret eden halkın birliğini bütünlüğünü bozan bir çok ahlaksız siteler gibi, ki o siteler bile yasak değil!, "YASAKLANMIŞTIR..." ibaresini görmek bizim değil blogumuza şahsımıza yapılan büyük bir HAKARETTİR!

Sırayla bu tarz densiz blogları engellemediği için Google'ı, hala eski püskü yırtık pırtık alt yapıyla kendini bişey zanneden teknoloji fakiri internet sağlayıcıları, ama hepsinden öte bu tarz HAKSIZ YAYIN YAPAN SÖZDE BLOGCULARI esefle ama çook büyük esefle KI-NI-YO-RUM..

8 yorum:

 1. kul hakkı ödenmesi en zor bedel :(

  YanıtlaSil
 2. Yasemin,ben de doldum taşmak üzereyim diyebilirim..
  Ha bugün, ha yarın düzelir diye bekliyorum ama nafile!
  Böyle haksızlık olamaz....
  Olmamalı!!
  Umarım tez zamanda düzelir herşey..
  sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 3. Ben umudumu yitirmedim, bir sekilde halolucka hersey.
  bunca emegi yok sayamazlar bir anda.

  YanıtlaSil
 4. Yasaklar yüzünden bir önceki güzel postu görememiştim. Nive yıllara Sencer... Hep güzellikler içinde e özgür bir dünyada büyü

  YanıtlaSil
 5. 30 Mart - 25 Nisan 2011 tarihleri arasında HOBİ DÜNYAM .WOMENFORUM.NET ve http://www.papatya68.blogspot.com tarafından düzenlenen yemek etkinliklerinin 12.'si olan "45 Dakikalık Tarifler" etkinliğine ben http://www.tarifkolik.com ev sahipliği yapacağım.
  Siz değerli arkadaşlarım ve katılmak isteyen herkesi etkinliğime davet ediyorum.
  Bunun için yapmanız gerekenler:
  Siteniz varsa; Sitenizde tarifinizi yayınladıktan sonra benim linkimi verip hobidünyam yemek etkinliği için olduğunu belirtmeli ve bana yorum bırakarak yada mail atarak haber
  vermelisiniz. Herkesin bu etkinlikten haberdar olabilmesi için sayfamdan html kodunu alarak etkinlik bannerını sayfanıza eklemeyi lütfen unutmayın.
  Siteniz yoksa; oznur@tarifkolik.com adresime isminizi ve tarifinizi fotoğrafıyla beraber mail atmanız yeterlidir. İstediğiniz kadar tarifle katılabilirsiniz.
  Haydi hazırlanması ve pişmesi 45 dakikayı geçmeyecek pratik tariflerinizi 25 Nisan'a kadar gönderin ve ne kadar hızlı olduğunuzu gösterin.
  Bu davetiyeyi ulaştırabildiğim, ulaştıramadığım herkes etkinliğimize davetlidir. Siteniz olsun olmasın paylaşmak istediğiniz değerli tariflerinizi bekliyorum. Şimdiden katılımcı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
  NOT:hobidünyam etkinliklerine ev sahibeliği yapmak isteyenler
  http://papatya68.blogspot.com/ adresine başvurabilirler...
  GÜZEL PAYLAŞIMLARLA BULUŞMAK DİLEĞİYLE
  SEVGİLER..
  ÖZNUR

  YanıtlaSil
 6. Yasemin hanim, ne zamandir yoksunuz, özlettiniz kendinizi! Sevgiler

  YanıtlaSil
 7. Nerelerdesiniz Yasemin hanım?Siteye her bakışımda aynı yazıyı görünce mutsuz oluyorum :) Umarım kötü bir durum yoktur.En yakın zamanda yeni tariflerinizle dönmeniz dileğiyle;)

  YanıtlaSil
 8. her türlü yasağa karşıyız...

  YanıtlaSil

Yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler!

Blog Widget by LinkWithin